SATIŞLARI ARTTIR

Özenle seçilmiş mağazalar ile kaliteli satış deneyimi sunar.

Alanında kalitesiyle fark yaratan mağazalara rekabetsiz ortamda satış odaklı değil, kâr odaklı hizmet imkanı yaratır.

Hediyeleşmenin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırır bu sayede bireysel taleplerin daha fazlasına ihtiyaç duyulur. Kişisel seçimlerin ötesinde tercihlerle alışveriş alanını genişletir.

Geniş kitlelere hitap ederek birçok ihtiyaç ve isteğin talep merkezi haline gelir.

Bünyesindeki sosyal medya platformu içerisinde satış deneyimi sağlar.

GLOGIFT'E KATIL
Glogift'e Katıl

Sosyal medya ve alışverişin buluşma noktası: Glogift

Sosyal medya ve alışverişi bir arada sunarken kişisel profillerle pratik bir alışveriş süreci sağlar.

İlgi alanları ve fiziksel özelliklerle kişiselleştirilmiş profiller aracılığıyla hediye seçme sürecinde zaman kazandırır ve ürün iade etme ihtimallerini en aza indirir.

Glogift'te mağaza sahibi olmak sosyal medya profiline sahip olmayı da beraberinde getirir. Satıcı profilleriyle ürünlerin detaylı tanıtımı sağlanırken hizmeti kolaylıkla ulaşılabilir bir boyuta taşır.

Kullanıcıların satın aldığı ve hediyeleştiği ürünler odaklı storylerle ürünler müşteri vasıtasıyla tanıtılmış olur. Kullanıcı deneyimleri aktarılırken mağazaya ait ürünler ön plana çıkar.

SÜRPRİZ MALİYETLER YOK!

Glogift’te mağaza sahibi olmak mağaza açma ücreti gerektirmez.

Komisyon oranlarının düşük olmasıyla kar marjını arttırır.

Kolay alt yapı taşıma olanakları sağlar bunu yaparken hiçbir ek ücret talep etmeyerek iş ortağının büyümesinin önünü açar.

GLOGIFT'E KATIL
GLOGIFT'E KATIL

KAZANÇ SAĞLAMANIN FARKLI YOLLARINI GLOGİFT İLE KEŞFEDİN!

Glogift iş ortaklarına kazanç sağlamanın farklı yollarını sunuyor. E-ticaret sektöründe bir ilk olan ‘Rezerve Sistemi’ ile satış yapmadan da kazanç sağlamak mümkün.

Mağazadan yapılacak hediye gönderimi için 12 saatlik bir rezervasyon süresi belirlenir. Rezervasyon süresinde alıcının yaptığı seçimlere göre süreç ilerler. Glogift’in alıcıya sunduğu avantajlardan biri de hediyenin mali değerini talep etmektir. Mali değerin talep edildiği durumlarda ürün satışı olmamasına rağmen ürün değerinin %10’u satıcıya ödenir.

Ürün satarak ya da sadece ürünü rezerve ederek kazanç sağlamanın mümkün olduğu bu sistemde yeni nesil ticaretin kapıları açılıyor.